Kay > Kontakte nou
Tel: +86-29-86105123
Fakse: +86-29-86513529
E-mail:manager@rejeegroup.com
Adrès ou: Rm 10802, blòk B, Kairui kay, Xi'an ekonomik devlòpman zòn, Lachin.
Direktè

Hui yon jeran: Eva

Mel:Eva@rejeegroup.com

Kliyan ki pou vann egzekitif

Kliyan ki pou vann ekzekitif: Natalie

Mel: Natalie@rejeegroup.com

Kliyan ki pou vann n. reprezantatif

Kliyan ki pou vann repwezantan: Eric

Mel:Eric@rejeegroup.com


Kliyan ki pou vann repwezantan: Vincent

Mel:Vincent@rejeegroup.com


Kliyan ki pou vann Responsable

Kliyan ki pou vann Responsable: Emma

Mel:Emma@rejeegroup.com

Kliyan ki pou vann Responsable: Thomas

Mel:Thomas@rejeegroup.com

Sèvis pwogram apre sale

Pwogram apre sale sèvis: Jason

Mel:Jason@rejeegroup.com


Pwogram apre sale sèvis: Kevin

Mel:Kevin@rejeegroup.com


Anplwaye teknik

Teknik anplwaye, Alan

Mel:Technical@rejeegroup.com


Trezorye

Trezorye: Jili

Mel:Julia@rejeegroup.com




Pwodwi